BLOG

Visit our blog

Doniczki plastikowe

Doniczki marki Prosperplast- stylowe i praktyczne. Bogata oferta doniczek i donic plastikowych do domu i ogrodu. W ofercie naszego Centrum Ogrodniczego znajdziesz między innymi: doniczki technorattanowe imitujące naturalną wiklinę, donice plastikowe na balkon oraz morzoodporne na taras.

Donice - wyeksponuj piękno roślin w Twoim otoczeniu


Od dawna wiadomo, że nic tak pozytywnie nie wpływa na samopoczucie człowieka jak kontakt z naturą. Nie każdy jednak ma możliwość korzystać z uroków przyrody, ale możemy stworzyć swój własny, zielony azyl nawet na niewielkiej powierzchni mieszkaniowej, balkonie czy tarasie. Niewielka roślinka potrafi nie tylko odmienić wnętrze i być uzupełnieniem aranżacyjnym, ale przebywanie w otoczeniu roślin ma korzystny wpływ na ludzki organizm. By cieszyć się ich pięknem, należy je odpowiednio pielęgnować, a co ważne - umiejętnie wyeksponować ich urok. Doniczki, to dzisiaj nie tylko miejsce, w którym umieszczamy podłoże i sadzimy rośliny, to również element dekoracyjny. Jakie donice zakupić, by nie tylko ładnie wyglądały, a jednocześnie nie zrujnowały naszej kieszeni? Proponujemy doniczki plastikowe.

Donice plastikowe nie muszą wyglądać tandetnie


Nowoczesne technologie produkcyjne i designerskie wzornictwo pozwoliły na otrzymanie produktu z powodzeniem konkurującego z doniczkami ceramicznymi i porcelanowymi. Doniczki plastikowe w rozmaitych kształtach, kolorach, wzorach, przeznaczone do uprawy roślin w domu i na zewnątrz, mają tę zaletę, że są lekkie, (nawet te naprawdę wielkie), wytrzymują każde warunki atmosferyczne i można w nich nawiercać otwory odprowadzające nadmiar wody.

Doniczki plastikowe do domu


Małe i duże, gładkie, ażurowe, imitujące rattan czy włóczkową plecionkę - doniczki, wkłady i osłonki plastikowe do roślin domowych, każdy z najdzie w naszym sklepie odpowiedni produkt, czy to do okazów wiszących, czy do stojących, czy do kuchennego zielnika. Ukwiecony balkon, zielony taras, ogrodowe aranżacje - Twój maleńki kawałek natury. Mając do dyspozycji doniczki plastikowe na balkon i całoroczne, mrozoodporne donice na taras i do ogrodu, w przeróżnych wielkościach i kształtach (okrągłe, kwadratowe, donice plastikowe podłużne), możesz w ciekawy sposób stworzyć Swój magiczny, zielony zakątek, gdzie z przyjemnością wypijesz kawę, czy poplotkujesz z przyjaciółką.
"

Doniczki plastikowe

Aktywne filtry

Doniczka COUBI 100 biały 0,5L Prosperplast

Doniczka okrągła Coubi - grafit

Cena 2,10 zł

DONICZKA PLASTIKOWA OKRĄGŁA Z PODSTAWKĄ COUBI - GRAFIT

Doniczka ozdobna COUBI wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jej gładka i błyszcząca powierzchnia i elegancki, prosty kształt sprawiają, że doniczka pasuje do każdego typu wnętrza. Może stać się również ozdobą tarasu, balkonu czy werandy za sprawą odporności na wszelkie warunki atmosferyczne.