Centrum Ogrodnicze I&L

Posiadamy dosłownie wszystko jeśli chodzi o akcesoria i narzędzia do domu i ogrodu.
W asortymencie naszego sklepu ogrodniczego dostępne są takie pomocnicze przyrządy jak szpadle, łopaty, łopatki, siekiery, motyki, kultywatory, nożyce, sekatory czy też grabie. Akcesoria te pochodzą m.in. od takich renomowanych producentów jak Fiskars, Raco, Cellfast czy RACO-EXPERT. Korzystanie z uroków Twojego ogrodu powinno być przyjemnością, dlatego też warto zatroszczyć się o odpowiednie oświetlenie ulubionej przestrzeni. Lampki LED oraz lampy solarne zapewnią klimatyczne źródło światła i sprawią, iż swobodnie będziesz mógł organizować przyjęcia, które trwają nawet do późnych godzin wieczornych. A na wiosenne i letnie miesiące szczególnie polecamy grille ogrodowe, dzięki którym przygotujesz świetne przysmaki dla Twoich gości. Asortyment grillów w naszym sklepie ogrodniczym jest na tyle szeroki, iż każda osoba znajdzie tu produkt odpowiedni dla swoich potrzeb - od początkujących, aż po wielkich miłośników grillowania.

Nie zapominajmy oczywiście o olbrzymim wyborze roślin w zależności od sezonu. A przez cały rok jest otwarta kwiaciarnia oraz dział roślin domowych.

Oferujemy najróżniejsze typy i kolory doniczek i skrzynek, dzięki czemu z łatwością znajdziesz modele, które będą pasowały do wystroju Twojego ogrodu oraz domowego wnętrza. Odpowiednią opiekę nad zawartością Twojego ogrodu ułatwi Ci także szereg preparatów, które wspierają wzrost roślin oraz skutecznie walczą ze szkodnikami mogącymi im zagrozić. Środki chwastobójcze, owadobójcze, grzybobójcze i bakteriobójcze zagwarantują potrzebną ochronę, a wszelkie nawozy oraz preparaty do pielęgnacji zapewnią, iż roślinność będzie bujnie się rozrastać. W bogatej ofercie centrum znajdziesz wszelkie urządzenia, które mogą Ci się przydać, aby odpowiednio zadbać o stan Twojego ogrodu. Dostępne są u nas m.in. kosiarki, glebogryzarki, dmuchawo-odkurzacze, wertykulatory, rozdrabniacze, pilarki czy też nożyce do żywopłotu i trawy. Do powyższych urządzeń oferujemy także części zamienne oraz uzupełniające akcesoria, co znacznie ułatwi ich ewentualną naprawę lub doposażenie w dodatkowe elementy. Wyposażenie ogrodu możesz również uzupełnić o odpowiednie nawodnienie. Internetowy sklep ogrodniczy Olza oferuje różne akcesoria, które mogą Ci w tym pomóc - m.in. konewki czy węże ogrodowe. Z kolei, dla osób posiadających duże tereny zieleni szczególnie polecamy profesjonalne systemy zraszające, które pomogą zapobiec żółknięciu trawnika i utrzymają optymalny poziom jego nawodnienia.